Wyroby tradycyjne

Specjalność naszego zakładu

Wyroby tradycyjne

Wytwarzane są one tradycyjnymi metodami zgodnie z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, tylko z naturalnymi przyprawami i bez konserwantów. Gwarantuje to niepowtarzalny, niezapomniany i wyjątkowy smak i aromat wędlin, taki jak za dawnych lat…

Walory naszych wyrobów zostały docenione na wielu konkursach, m.in. Wielkanoc Mięsne Święta – Polska Tradycja, Nasze Kulinarne Dziedzictwo –  Smaki Regionów oraz Najlepszy wyrób okazjonalny Wielkanoc. Wpisano je również na Listę Produktów Regionalnych Ministerstwa Rozwoju województwa świętokrzyskiego. Do naszych bestsellerowych produktów należą: Szynka sznurowana z Wąchocka, Polędwica tradycyjna z Wąchocka, Kiełbasa krakowska sucha Kiełbasa swojska hycowana z Wąchocka, Kiełbasa biała parzona z Wąchocka Salceson wiejski ozorkowy.

Tradycja to dla nas coś więcej niż sprawdzona receptura. To także umiejętność czerpania z naturalnego bogactwa regionu i wykorzystania tych darów przy tworzeniu wyjątkowych produktów. To właśnie dlatego nasze wyroby mają tak wyjątkowy smak.

Wędliny z Wąchocka Nowak

Chcesz złożyć zamówienie?

Zapraszamy do składania zamówień. Działamy w Starachowicach i Skarżysku-Kamiennej. Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne, by klienci z całej Polski mogli poznać smak mięs, wędlin i innych wyrobów.

Wędliny z Wąchocka Nowak

Nasze pozostałe usługi